Різдвяна ніч минула спокійно – поліція

img_88 Об этом сообщает jkg-portal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Серйозних правопорушень не зафіксовано. Участь у святкових богослужіннях взяли майже 4 мільйони людей.


Про це повідомляє в понеділок сайт МВС.


Станом на 10.00 годин 7 січня переважна частина святкових богослужінь вже завершилася. В деяких регіонах урочистості ще тривають.


Загалом на території держави богослужіння відбулися у понад 12,2 тисячах культових споруд із запланованих 14,4 тисяч. Участь у них взяли майже 4 мільйони людей. Заходи з нагоди Різдва тривають у близько 2,2 тисячах храмів.whatsapp_image_2019_01_07_at_10.22.13


Охорону публічної безпеки і порядку здійснювали близько 15,5 тисяч правоохоронців. Серйозних порушень правопорядку не зафіксовано.


Також, на період святкування Різдва Христового підрозділи ДСНС України перейшли на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.


Загалом, до 9-ї ранку 8 січня на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС. А також, в готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме літак Ан-26.Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/rizdvyana-nich-minula-spokijno-politsiya/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя