У Львові відбудеться тренінг "Управління зростанням бізнесу"

Як інформує прес-служба ЛМР, центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львів запрошує підприємців на тренінг "Управління зростанням бізнесу", який відбудеться 6−8 червня.

У Львові відбудеться тренінг "Управління зростанням бізнесу"


Проект спрямований на розвиток бізнес-середовища України за підтримки ЄБРР. Об этом сообщает moto-by.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺУ власній справі важливо вчасно оцінити усі ризики та можливості. Проаналізувати, які кроки і рішення потрібно зробити, щоб бізнес зростав і приносив прибуток, продукт ставав краще і споживач надавав перевагу саме вашому бренду. Тому програма тренінгу розроблена спеціально для власників та ключових менеджерів бізнесів сектору легкої промисловості, деревообробки та виробників-брендів.


На тренінгу підприємці здобудуть навички, необхідні для ефективного управління компанією чи брендом на етапі активного зростання. Зможуть визначити та опрацювати бізнес-модель власного бізнесу, виявити кореневі проблеми бізнесу, оцінити перспективи і можливості для зростання, отримати практичні знання для розширення бізнес-можливостей, опрацювати власні кейси та створити план розвитку бізнесу.


Під час інтенсивного навчання з тренерами Альоною Калібабою та Катериною Ушаковою, ви здобудете набір навичок та компетенцій для ефективного управління зростанням бізнесу.


Катерина Ушакова — одна із найкращих маркетологів України за рейтингом Marketing Media Review ʺ35 до 35″. Найкращі спеціалісти рекламно-комунікаційного ринку Україниʺ та володарка премій Effie Awards Україна. Фасилітаторка програми Creative Enterprise Ukraine. Має експертизу у бізнес-стратегіях та розбудові бізнесу. Створила та очолила діджитал-агенцію Liquid7.


Альона Калібаба — керуюча партнерка Chasopys Creative Family, ідеолог Radar Tech і експертка Телеком-акселератора, співзасновниця Школи українського підприємництва та Міжнародної школи соціального підприємництва SELab. Раніше керівниця програми для стартапів бізнес-акселератора Happy Farm (2012−2014, 5 програм, 42 стартапів). Має експертизу в підприємництві, стартапах, інноваціях, створенні та управлінні проектами/акселераторамиʺ, — повідомляють організатори тренінгу.


Програма тренінгу:


6 червня, 09.00−18.00 год — Модуль 1. Бізнес-моделювання та масштабування.


7 червня, 09.00−18.00 год — Модуль 2. Системність бізнесу та пошук кореневої проблеми


8 червня, 09.00−18.00 год— Модуль 3. Сценарії та стратегії масштабування


За детальною інформацією можна звертатись за номером +380 067 67 47 012 або пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Локація: Business Hub, вул, Шота Руставелі 12, Львів.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_vidbudetsya_trening_upravlinnya_zrostannyam_biznesu_315830.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя